Ağır Bakımdaydı… Ünlü Oyuncu Emine Ün’ün Annesi Koronavirüs niçiniyle ömrünü Kaybetti!

Koronavirüs yüzünden son 2 yılda hayatımız alt üst oldu. Biroldukça yakınımızı, sevdiklerimizi kaybettik. İşte son olarak da ünlü oyuncu Emine Ün’ün annesi 10 gündür tedavi gördüğü hastanede ne yazık ki ömrünü kaybetti.

Bir devir televizyonda hem hoşluğu tıpkı vakitte oyunculuğuyla ses getiren Emine Ün’ü tanımayanınız yoktur.

İmparator, Aynalı Tahir üzere dizilerle ismini duyuran ve daha sonrasında da Emre Kınay ile yaptığı evlilikle gündem olan Emine Ün ve annesi bir müddetdir koronavirüs tedavisi görüyordu.

Birkaç gün evvel yaptığı paylaşımla Emine Ün, annesinin durumunu anlatmıştı.

İşte o yazdıkları:

“Beni bilenler bilir hastalık paylaşmak hiç hoşuma gitmez, mümkün olduğu kadar kendi içimde yaşarım.
Ancak bu sefer maalesef o denli olamadı
Yaklaşık 10 gün evvel annem ile birlikte covid olduk ve tedavimiz hastanede birlikte yan yana devam ediyorken anneciğim maalesef ağır bakıma kaldırıldı,
ben hastanede tedavime devam ediyorum sıhhat açısından biraz da olsa düzgünüm bugün…

Uzun uzun yazılacak bişey yok, zira şu an hüznümün tanımı yok…

O denli hayli arayan soran yazan varki , tanıdığım tanımadığım , hepinize başka ayrı teşekkür etmek için yazmak istedim tek tek karşılık yazabilmem konuşabilmem imkansız oluyor, epey teşekkür ederim sağolun????????????
Allahım anneciğime bana ve tüm hastalarımıza şifa versin inşallah????”

Derken ne yazık ki annesi vefat etti.

Yaptığı paylaşımlarla annesinin vefatını duyuran Emine Ün, “Ben güzelleştim ancak bu sabah annemi kaybettik. Artık annemi de alıp çıkacağız hastaniçin. Çok üzgünüm” dedi.

Akabinde da ünlü oyuncuya başsağlığı bildirileri yağdı.

Biz de kendisine buradan sabırlar diliyoruz…

Umarız bir an evvel bu koronavirüs belasından kurtuluruz…